Kika nga Hogoshti inkuadrohet n? Lig?n e Par?!

Kika nga edicioni i ardhsh?m do b?j gara n? Lig?n e Par? t? futbollit kosovar. Ekipi nga Hogoshti mposhti Ulpian?n pas dram?s s? penaltive...

LAJM I FUNDIT: Futbollist?t e Ferizajt fut?n n? bojkot, rrezikojn? t?...

Nuk ka qet?si tek Ferizaj, edhe pas fitoreve t? arritura jasht? sht?pis?. Skuadra e drejtuar nga Bekim Isufi ka probleme t? m?dha para ndeshjes s?...

Musliu: Kosova pa Tha?in n? dialog, si Barcelona pa Messin

Deputetja e Kuvendit t? Kosov?s, Ganimete Musliu, ka th?n? se ta heq?sh presidentin e Kosov?s nga ekpi i Kosov?s n? dialog me Serbin? ?sht?...

Gjyqtar?t nga Kosova gjykojn? n? kualifikueset U17

Gjyqtar?t nga Kosova po vazhdojn? t? vler?sohen nga UEFA. K?sisoj n? kualifikueset e U17, Genc Nuza...

Prezantim fantastik i Ferhan Hasanit te Helsinki (VIDEO)

Ferhan Hasani sht prezantuar edhe zyrtarisht te skuadra finlandeze HJK Helsink, raporton shenxin.org.cn. 29 vjeari firmos...

Ish-kapiteni i Vushtrris kritikon ashpr prforcimet dhe drejtuesit e klubit

Vushtrria sht skuadra e fundit n elitn e futbollit kosovar. Vushtrriasit sot psuan humbje nga Dukagjini...

Remzi Ejupi publikon pamjet madhshtore t qendrs strvitore t Prishtins (VIDEO)

Kan filluar punimet pr ndrtimin e qendrs strvitore t FC Prishtins. Jav m par klubi bardhekaltr...

LAJM I FUNDIT: UEFA merr vendim pr ndeshjen Kosova – Rusia

Paneli i Emergjencave brenda UEFA-s ka mbajtur mbledhje t jashtzakonshme pr t diskutuar n lidhje...

Shendetesi

Sport

Biznes

ShowBiz

Opinione

Tech